Naše služby

WOW! - Faktor

Přitáhněte pozornost všech okolo, neuvěřitelný WOW efekt prezentace produktů.

Inovace

Poražte Vaši konkurenci a několikanásobně zvyšte tržby z prodeje.

Kreativita

Prezentujte Vaše produkty zcela novou formou inovativní reklamy.

Barevnost

Špičkové LCD displeje s vysokým kontrastem, plnou škálou barev a efektivním "black pixel" překrytím.

Přizpůsobitelnost

Plná přizpůsobitelnost Vašim požadavkům. Vyrobíme Vám showcase na míru.

Prodej Magic Case boxů

Pokud jste se rozhodli používat Magic Case box na prezentaci svých produktů, nezapomeňte zvážit faktory, díky kterým bude Váš výběr velikosti boxu správný. Magic Case box se prodává v různých provedeních a velikostech. Důkladně zvažte, jak velké produkty budete prezentovat. Pokud je produkt příliš malý a box naopak velký, vyžaduje složitější grafickou prezentaci, která ho zvýrazní.

Neměli byste zapomenout ani na místo vystavování. Budou se ho dotýkat jiní lidé? Neriskujte rozbití LCD displeje a pojistěte si ji překrytím bezpečnostní sklem (jako doplňkové příslušenství). Pokud jdete prezentovat produkt, který vyžaduje složitější prezentaci, popřípadě ovládání prezentace dotykem, možnost otáčení grafiky produktu atd. zvolte si magic case s dotykovým displejem (doplňková výbava). Tento displej dodá Vaším reklamním prezentacím absolutní dokonalost a budou působit mimořádně nadčasově a zákazník se díky vlastnímu ovládání dotykem nezačne nudit. Je pro Vás důležitá i možnost WiFi připojení k Magic Case boxu? Žádný problém! V neposlední řadě Vám zajistíme i vytvoření poutavého dynamického video spotu, který Vám vytvoříme přesně na míru dle Vašich požadavků pro reklamovaný produkt / y.

Všechny velikosti jakož i techické specifikace nabízených Magic Case boxů najdete v sekci - Produkty .

Pro cenovou kalkulaci Magic Case boxů nás prosím kontaktujte. Každé řešení vyžaduje individuální přístup k zákazníkovi, vzhledem k požadavkům ohledně vzhledu, velikosti, technických vlastností atd. Vaše poptávky směřujte na info@magiccase.cz

 

Prejnájom Magic Case boxů

Při pronájmu boxu Magic Case je stejně důležité zohlednit všechny podmínky, jak při koupi boxu Magic Case. Jelikož jde o pronájem nezapomeňte nás kontaktovat s dostatečným časovým předstihem, abychom pro Vás věděli zajistit všechny potřebné náležitosti (Magic Case, poutavý video spot atd). Příprava prezentačního Magic Case boxu zabírá jistý čas v závislosti na složitosti provedení. Všechny požadavky s Vámi odborně prokonzultujeme, poradíme Vám což je možné uskutečnit a Vaše představy přivedeme do reality.

V případě zájmu o pronájem Magic Case boxů, je nutné si sjednat délku pronájmu, počet ks, velikosti boxů atd. Vaše poptávky směřujte na info@magiccase.cz