Certifikát Kvality EN ISO 9001: 2015

WOW! - Faktor

Přitáhněte pozornost všech okolo, neuvěřitelný WOW efekt prezentace produktů.

Inovace

Poražte Vaši konkurenci a několikanásobně zvyšte tržby z prodeje.

Kreativita

Prezentujte Vaše produkty zcela novou formou inovativní reklamy.

Barevnost

Špičkové LCD displeje s vysokým kontrastem, plnou škálou barev a efektivním "black pixel" překrytím.

Přizpůsobitelnost

Plná přizpůsobitelnost Vašim požadavkům. Vyrobíme Vám showcase na míru.

Media Leaders sro je držitelem mezinárodně uznávaného certifikátu systému managementu jakosti EN ISO 9001: 2015

Dosažení co nejvyššího stupně kvality při poskytování služeb zákazníkům patří mezi významné cíle Media Leaders sro Soustředěním se na neustálé zlepšování jednotlivých činností naší organizace soustavně pracujeme na dosahování našich cílů v oblasti kvality služeb a produktů av plnění mezinárodních standardů kvality. Výsledkem naší snahy je uznání kvality poskytovaných služeb nejen v rámci internetových obchodů provozovaných Media Leaders sro mezi zákazníky a získání mezinárodně uznávaného certifikátu kvality. Spokojenost našich zákazníků a všech zainteresovaných stran je základním předpokladem našeho dlouhodobého úspěchu.

EN ISO 9001: 2015 specifikuje požadavky na systém managementu jakosti, kde organizace potřebuje demonstrovat její schopnost trvale poskytovat produkty, které splňují požadavky zákazníků a soustřeďuje se na zvyšování spokojenosti zákazníka prostřednictvím efektivního aplikování systému, včetně procesů pro dosažení trvalého zlepšování tohoto systému. Všechny požadavky tohoto mezinárodního standardu jsou obecně použitelné pro každou organizaci, bez ohledu na její typ, velikost a druh produktů které poskytuje.

Certifikát potvrzuje, že systém jakosti společnosti Media Leaders sro je shodný s požadavkem normy pro systém jakosti EN ISO 9001: 2015.

certifikat kvality iso media leaders